Handbalvereniging Acritas


Welkom op de website van handbalvereniging Acritas.

Acritas is een leuke en gezellige handbalclub met veel leuke activiteiten o.a een zeskamp etc.

Alle potentiële nieuwe leden mogen altijd 3 x mee komen trainen om de handbalsport en onze gezellige vereniging te ontdekken en de sfeer op komen snuiven. Wil je meteen lid worden, gebruik dan de onderstaande button.

 

 

Trainingstijden

Dinsdag: 

F/E/D       18:00 - 19:00uur.

HC/DC     19:00 - 20:00uur.

Senioren  20:00 - 22:00uur.

Woensdag: 

F/E/D       18:00 - 19:00uur.

HC/DC     19:00 - 20:00uur.

Senioren  20:00 - 21:30uur.

 

Leeftijden per categorie:

H jeugd - 6 jaar

F jeugd - 7/8 jaar

E jeugd - 9/10 jaar

D jeugd - 11/12 jaar

C jeugd - 13/14 jaar

B jeugd - 15/16 jaar

A jeugd - 17/18 jaar

Senioren - 19 -> jaar

Een wedstrijd van Oranje bijwonen, bestel je kaarten via onderstaande link

Locatie Sporthal

Acritas Bakel

Sporthal 't Zand

Geneneind 2e

5761 RH Bakel

0492-344000

Volg Acritas

 

Fluiten en tijdwaarnemer

 Hieronder de indeling voor het fluiten, tijdwaarnemer en zaalwacht.

De indeling voor tijdwaarnemen en zaalwacht is nu onder verantwoording van teams gelegd. Jullie bepalen nu als team wie wanneer moet tijdwaarnemen en zaalwacht moet doen. de scheidsrechters zijn vrijgesteld als tijdwaarnemer en zaalwacht.

 

 

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uit team Scheidsrechter Tijdwaarnemer Zaalwacht
26-8-2018 9:00 E-Jeugd Acritas E1# Wittenhorst E1# Maarten vd Tillaart Ouder H1
26-8-2018 10:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Habo '95 DC1 Koen Bouwmans Ouder H1
26-8-2018 11:00 E-Jeugd Acritas E2 Wittenhorst E2# Ilse Crooijmans Ouder H1
26-8-2018 12:00 Heren C-Jeugd Acritas HC1# Olympia '89 HC1 Henri van Lijssel Ouder H1 
26-8-2018 13:05 D-Jeugd Acritas D1 Bedo D1 Fanneke van Ansem Ouder H1
8-9-2018 19:15 Dames Senioren Acritas DS1 Wittenhorst DS1      
9-9-2018 9:00 D-Jeugd Acritas D1 Niobe D1# Karlijn van Lijssel Ouder D2
9-9-2018 9:55 E-Jeugd Acritas E1# De Sprint E1 Mara van Ansem Ouder D2
9-9-2018 10:50 E-Jeugd Acritas E2 Niobe E1 Marlon Crooijmans Ouder D2
9-9-2018 11:45 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Swift (H) DC1 Harry Maas Ouder D2
9-9-2018 12:50 Heren C-Jeugd Acritas HC1# Aristos (B) HC1 Maarten vd Heijden Ouder D2
30-9-2018 9:00 E-Jeugd Acritas E1# EHV E1 Els vd Heuvel Ouder D1
30-9-2018 9:55 E-Jeugd Acritas E2 HVW E1 Bert Swinkels Ouder D1
30-9-2018 10:50 D-Jeugd Acritas D1 De Sprint D1# Mark vd Heuvel Ouder D1
30-9-2018 11:35 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Sittardia Maarten vd Heijden Ouder D1
30-9-2018 12:35 Heren Senioren Acritas HS1 Oktopus HS2 Gerard Jeucken Rian Kuijpers D1
30-9-2018 13:45 Dames Senioren Acritas DS2 HVW DS3 Harry Maas Rian Kuijpers D1
30-9-2018 14:55 Heren Senioren Acritas HS2 Tremeg HS2 Koen Bouwmans Jose van Gog D1
7-10-2018 10:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Swift (H) DC1 Hans Crooijmans Ouder H2
7-10-2018 11:00 Dames Senioren Acritas DS1 EHV DS2 Wiljan Crooijmans Joyce van Duijnhoven H2
14-10-2018 9:00 E-Jeugd Acritas E1# Swift E1# Karlijn van Lijssel Ouder H2
14-10-2018 9:55 D-Jeugd Acritas D1 Swift (H) D1 Anthony van Horssen Ouder H2
14-10-2018 10:45 E-Jeugd Acritas E2 Swift (H) E2 Sjef Wilgers Ouder H2
14-10-2018 11:40 Dames Senioren Acritas DS2 PSV Handbal DS4 Hans Crooijmans Wilma Kuijpers H2
14-10-2018 12:50 Heren Senioren Acritas HS1 Swift (H) HS2 Henri van Lijssel Wilma Kuijpers D3
14-10-2018 14:05 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Posterholt HB1# Maarten vd Heijden Ouder D3
14-10-2018 15:10 Heren Senioren Acritas HS2 HVW HS2 Koen Bouwmans Angelique Crooijmans D3
28-10-2018 11:00 Dames Senioren Acritas DS1 Bedo DS1 Gerard Jeucken Angelique Crooijmans D3
4-11-2018 9:00 E-Jeugd Acritas E1# VHC E1 Maarten vd Tillaart Ouder H1
4-11-2018 9:55 E-Jeugd Acritas E2 Habo '95 E3 Ilse Crooijmans Ouder H1
4-11-2018 10:55 D-Jeugd Acritas D1 Tremeg D1# Fanneke van Ansem Ouder H1
4-11-2018 11:45 Heren Senioren Acritas HS1 VHC HS1 Wiljan Crooijmans Nicole Swinkels D3
4-11-2018 13:00 Dames Senioren Acritas DS1 HVW DS2 Henri van Lijssel Nicole Swinkels D3
11-11-2018 10:00 Heren B-Jeugd Acritas HB1 BFC HB2 Gerard Jeucken Ouder  
11-11-2018 11:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Helios '72 DC1 Harry Maas Ouder  - 
18-11-2018 9:00 D-Jeugd Acritas D1 Aristos (B) D1 Mara van Ansem Ouder H1
18-11-2018 9:50 E-Jeugd Acritas E2 Tijgers E1 Karlijn van Lijssel Ouder H1
18-11-2018 11:50 Dames Senioren Acritas DS1 VHC DS2 Koen Bouwmans Janny Bennenbroek H1
18-11-2018 13:00 Dames Senioren Acritas DS2 Manual DS2 Wiljan Crooijmans Janny Bennenbroek D1
18-11-2018 10:45 Dames C-Jeugd Acritas DC1# PSV Handbal DC1 Hans Crooijmans Ouder D1
18-11-2018 14:15 Heren Senioren Acritas HS1 Niobe HS1 Perry Lydia Relou D1
2-12-2018 11:15 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Hercules'81 HB1 Harry Maas Ouder D2
2-12-2018 10:00 Dames Senioren Acritas DS1 DOS'80/Olympia'89 DS2 Koen Bouwmans Joyce van Duijnhoven D2
2-12-2018 9:00 E-Jeugd Acritas E1# Bergeijk E1 Anthony van Horssen  Ouder D2
2-12-2018 12:20 Dames Senioren Acritas DS2 Blerick DS2 Hans Crooijmans Merel Raijmakers D1
2-12-2018 13:35 D-Jeugd Acritas D1 E.H.V. D2# Marlon Crooijmans Ouder D1
2-12-2018 14:25 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Groesbeeks Glorie DC1 Mark vd Heuvel Ouder D1
2-12-2018 15:30 Heren Senioren Acritas HS2 Olympia'89/DOS'80 HS4 Henri van Lijssel Lotte van Bommel D1
16-12-2018 9:00 E-Jeugd Acritas E1# Habo'95 E1# Iris Manders Ouder D2
16-12-2018 10:00 Heren Senioren Acritas HS2 Manual HS2 Koen Bouwmans Vera de Martines D2
16-12-2018 11:15 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Bergeijk DC1 Els vd Heuvel Ouder D2
16-12-2018 12:20 E-Jeugd Acritas E2 PSV Handbal E3 Mara van Ansem Ouder D2
16-12-2018 13:20 D-Jeugd Acritas D1 Jupiter '75 D1# Bert Swinkels Ouder D2
16-12-2018 14:15 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Manual HB1 Harry Maas Ouder D3
16-12-2018 15:20 Heren Senioren Acritas HS1 EHV HS1 Wiljan Crooijmans Mara Brouwers D3
16-12-2018 16:35 Dames Senioren Acritas DS1 Bergeijk DS2 Perry Mara Brouwers D3
6-1-2019 10:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Goodflooring HMC/HVM DC2 Hans Crooijmans Ouder D3
6-1-2019 11:05 Dames Senioren Acritas DS1 HCG DS1 Perry Milou Eikelenboom D3
6-1-2019 12:20 Heren Senioren Acritas HS2 BSAC HS2 Gerard Jeucken John Geurts D3
6-1-2019 13:35 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Brunssum HB    Ouder  
13-1-2019 9:00 E-Jeugd Acritas E1# PSV Handbal E1 Maarten vd Tillaart Ouder H1
13-1-2019 10:00 E-Jeugd Acritas E2 Handbal Someren E1 Iris Manders Ouder H1
13-1-2019 11:00 D-Jeugd Acritas D1 MHV D1 Anthony van Horssen  Ouder H1
13-1-2019 11:50 Dames Senioren Acritas DS2 SVVH DS2 Ilse Crooijmans Ton van Boxmeer D1
13-1-2019 13:05 Heren Senioren Acritas HS1 HBS HS1 Henri van Lijssel Has Crooijmans D1
13-1-2019 14:20 Heren B-Jeugd Acritas HB1 BFC HB2 Maarten vd Heijden Ouder D1
20-1-2019 10:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Habo '95 DC1 Mark vd Heuvel Ouder D2
20-1-2019 11:05 Heren Senioren Acritas HS2 MHV HS1   Maikel vd Heijden D2
20-1-2019 13:35 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Klaverblad Eksplosion HB   Ouder  
20-1-2019 12:20 Dames Senioren Acritas DS1 Saturnus (B) DS2 Koen Bouwmans Maikel vd Heijden D2
27-1-2019 9:00 E-Jeugd Acritas E2 HCB '92 E1 Mark vd Heuvel Ouder H1
27-1-2019 10:00 E-Jeugd Acritas E1# Apollo (S) E1 Karlijn van Lijssel Ouder H1
27-1-2019 11:00 Heren Senioren Acritas HS2 Tremeg HS2 Koen Bouwmans Jeroen Maas H1
27-1-2019 12:15 Dames Senioren Acritas DS2 Aristos (B) DS2 Harry Maas Rian Kuijpers H2
27-1-2019 13:30 Heren Senioren Acritas HS1 Apollo (S) HS3 Maarten vd Heijden Remco Verhoeven H2
27-1-2019 14:45 D-Jeugd Acritas D1 De Sprint D1# Bert Swinkels Ouder H2
27-1-2019 15:35 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Sittardia   Ouder H2
3-2-2019 10:30 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Flyers, the DC1 Bert Swinkels Ouder H1
10-2-2019 9:00 E-Jeugd Acritas E2 Niobe E1 Fanneke van Ansem Ouder H1
10-2-2019 10:00 D-Jeugd Acritas D1 Swift (H) D1 Karlijn van Lijssel Ouder H1
10-2-2019 10:45 Heren B-Jeugd Acritas HB1 Posterholt HB1#   Ouder D2
10-2-2019 11:55 E-Jeugd Acritas E1# EHV E2 Anthony van Horssen  Ouder D3
10-2-2019 12:55 Dames Senioren Acritas DS1 Habo '95 DS2 Wiljan Crooijmans Dirk Bouwmans D3
10-2-2019 14:10 Heren Senioren Acritas HS1 Jupiter '75 HS2 Gerard Jeucken Luuk vd Heijden D3
10-2-2019 15:20 Dames Senioren Acritas DS2 Niobe DS2 Maarten vd Heijden Freek Manders D3
10-2-2019 11:45 Heren Senioren Acritas HS2 HVW HS2 Koen Bouwmans Teun Sleegers D3
24-2-2019 9:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Elshout DC1 Els vd Heuvel Ouder H1
24-2-2019 10:05 Dames Senioren Acritas DS2 Wittenhorst DS2 Henri van Lijssel Tijmen van Dinther H1
24-2-2019 11:20 Dames Senioren Acritas DS1 Blauw Wit (H) DS1 Hans Crooijmans Egbert Sanders H1
24-2-2019 12:35 E-Jeugd Acritas E2 Tremeg E2 Fanneke van Ansem Ouder H1
24-2-2019 13:35 D-Jeugd Acritas D1 Tremeg D1# Ilse Crooijmans Ouder D1
24-3-2019 9:00 D-Jeugd Acritas D1 Aristos (B) D1 Anthony van Horssen  Ouder D1
24-3-2019 9:50 Dames Senioren Acritas DS2 De Sprint DS3 Hans Crooijmans Daan van Ansem D1
24-3-2019 11:00 E-Jeugd Acritas E2 HCG E1 Karlijn van Lijssel Ouder D2
24-3-2019 12:00 Dames Senioren Acritas DS1 Taxandria DS1 Harry Maas Ellen Crooijmans D2
24-3-2019 14:30 E-Jeugd Acritas E1# De Sprint E1 Mara van Ansem Ouder D2
24-3-2019 13:15 Heren Senioren Acritas HS1 Lido HS1 Wiljan Crooijmans Jose van Gog D2
14-4-2019 9:00 E-Jeugd Acritas E2 Habo '95 E3 Mark vd Heuvel Ouder D1
14-4-2019 9:55 E-Jeugd Acritas E1# Manual E1 Iris Manders Ouder D1
14-4-2019 10:50 Heren C-Jeugd Acritas HC1 Swift HC1# Maarten vd Heijden Ouder D1
14-4-2019 11:50 Dames C-Jeugd Acritas DC1# EHV DC1 Iris Manders Ouder D1
14-4-2019 12:50 D-Jeugd Acritas D1 Manual D2 Bert Swinkels Ouder D1
19-5-2019 9:00 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Helios '72 DC1 Maarten v Tillaart Ouder D3
19-5-2019 10:05 D-Jeugd Acritas D1 VHC '13 D1# Fanneke van Ansem Ouder D3
19-5-2019 10:55 E-Jeugd Acritas E1# Habo'95 E1# Marlon Crooijmans Ouder D3
19-5-2019 11:50 E-Jeugd Acritas E2 Swift E2 Mark vd Heuvel Ouder D3
19-5-2019 12:45 Heren C-Jeugd Acritas HC1 Jupiter '75 HC1# Harry Maas Ouder D3
2-6-2019 9:00 Heren C-Jeugd Acritas HC1 White Demons HC1# Henri van Lijssel Ouder D2
2-6-2019 10:05 Dames C-Jeugd Acritas DC1# Bergeijk DC1 Els vd Heuvel Ouder D2
2-6-2019 11:10 D-Jeugd Acritas D1 Bergeijk D1 Karlijn van Lijssel Ouder D2
2-6-2019 12:00 E-Jeugd Acritas E1# Tremeg E1# Mara van Ansem Ouder D2
2-6-2019 13:00 E-Jeugd Acritas E2 Tremeg E2 Fanneke van Ansem Ouder D2