Handbalvereniging Acritas


Welkom op de website van handbalvereniging Acritas.

Acritas is een leuke en gezellige handbalclub met veel leuke activiteiten o.a een zeskamp etc.

Alle potentiële nieuwe leden mogen altijd 3 x mee komen trainen om de handbalsport en onze gezellige vereniging te ontdekken en de sfeer op komen snuiven. Wil je meteen lid worden, gebruik dan de onderstaande button.

 

 

Trainingstijden

Dinsdag: 

F/E/D       18:00 - 19:00uur.

HC/DC     19:00 - 20:00uur.

Senioren  20:00 - 22:00uur.

Woensdag: 

F/E/D       18:00 - 19:00uur.

HC/DC     19:00 - 20:00uur.

Senioren  20:00 - 21:30uur.

 

Leeftijden per categorie:

H jeugd - 6 jaar

F jeugd - 7/8 jaar

E jeugd - 9/10 jaar

D jeugd - 11/12 jaar

C jeugd - 13/14 jaar

B jeugd - 15/16 jaar

A jeugd - 17/18 jaar

Senioren - 19 -> jaar

Een wedstrijd van Oranje bijwonen, bestel je kaarten via onderstaande link

Fluiten en tijdwaarnemer

Hieronder staat de indeling voor het fluiten, tijdwaarnemer en zaalwacht.

De indeling voor tijd waarnemen en zaalwacht is nu onder verantwoording van teams gelegd. Jullie bepalen nu als team wie wanneer moet tijd waarnemen en zaalwacht moet doen. De scheidsrechters zijn vrijgesteld als tijdwaarnemer en zaalwacht.

 

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Tijdwaarnemer Zaalwacht Scheidsrechter
8-9-2019 09:00 D-Jeugd najaar Acritas D2# PSV Handbal D2 Ouder *** Crooijmans, M. (Marlon)
8-9-2019 09:50 E-Jeugd najaar Acritas E1 PSV Handbal E2 Ouder *** Heuvel, E. (Els) van den
8-9-2019 10:45 D-Jeugd najaar Acritas D1# PSV Handbal D1 Ouder *** Maas, H. (Harry)
22-9-2019 09:00 E-Jeugd najaar Acritas E2 De Sprint E2 Ouder *** Wilgers, J.A.J.W. (Sjef)
22-9-2019 09:55 D-Jeugd najaar Acritas D2# Manual D1# Ouder *** Maarten Tillaart
22-9-2019 10:45 E-Jeugd najaar Acritas E1 Tremeg E1# Ouder *** Iris Manders
22-9-2019 11:40 D-Jeugd najaar Acritas D1# Bedo D1# Ouder *** Mark vd Heuvel
29-9-2019 09:00 E-Jeugd Acritas E1 Bergeijk E1 Ouder DS1 Sjef Wilgers
29-9-2019 09:55 D-Jeugd Acritas D2# Bouwcenter Centen D1# Ouder DS1 Maarten Tillaart
29-9-2019 10:40 E-Jeugd Acritas E2 Apollo (S) E1 Ouder DS1 Els vd Heuvel
29-9-2019 11:35 D-Jeugd Acritas D1# DOS'80/Olympia'89 D1 Ouder DS3 Anthony van Horssen
29-9-2019 12:20 Dames Senioren Acritas DS2 GHV DS2 HS2 DS3 Hans Crooijmans
29-9-2019 13:30 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Helios'72/Habo'95 HB1 Ouder DS3 Harry Maas
29-9-2019 14:30 Dames Senioren Acritas DS1 VESPO DS1 DS2 DS3 H.J.M. (Harrie) Coopmans
6-10-2019 10:30 Heren Senioren Acritas HS2 Oranje Wit HS2 DS3 HS1 Koen Bouwmans
6-10-2019 11:50 Heren Senioren Acritas HS1 HCG HS1 DS3 HS2 A. (Anouk) Cox
13-10-2019 09:00 D-Jeugd Acritas D2# Olympia'89/DOS'80 D1 Ouder HS1 Bert Swinkels
13-10-2019 09:45 E-Jeugd Acritas E2 Habo'95 E1# Ouder HS1 Ilse Crooijmans
13-10-2019 10:40 D-Jeugd Acritas D1# Swift (H) D1 Ouder HS1 Els van de Heuvel
13-10-2019 11:25 E-Jeugd Acritas E1 Tremeg E1# Ouder HS2 Sjef Wilgers
13-10-2019 12:25 Dames Senioren Acritas DS1 EHV DS1 DS2 HS2 K. (Klaus) Willunat
13-10-2019 13:40 Heren Senioren Acritas HS1 Helios '72/Habo '95 HS1 HS2 HS2 Oktopus 1 (Oktopus) Scheidsrechter
13-10-2019 14:50 Dames Senioren Acritas DS2 Taxandria DS2 HS1 HS2 Maarten vd Heijden
13-10-2019 16:00 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Tremeg HB1# Ouder HS1 Koen Bouwmans
13-10-2019 17:00 Heren Senioren Acritas HS2 Apollo (S) HS3 HS1 HS1 Hans Crooijmans
3-11-2019 09:00 E-Jeugd Acritas E2 PSV Handbal E2 Ouder DS1 Anthony van Horssen
3-11-2019 09:55 E-Jeugd Acritas E1 PSV Handbal E1 Ouder DS1 Els van de heuvel
3-11-2019 10:50 D-Jeugd Acritas D2# Zephyr D1# Ouder DS1 Karlijn van Lijssel
3-11-2019 11:35 Dames Senioren Acritas DS2 Wittenhorst DS1 HB DS1 Koen Bouwmans
3-11-2019 12:50 Dames Senioren Acritas DS1 Apollo (S) DS1 HS2 DS3 BOND
3-11-2019 14:00 D-Jeugd Acritas D1# Bergeijk D1 Ouder DS3 Maarten
3-11-2019 14:45 Heren Senioren Acritas HS2 Handbal Someren HS2 DS3 DS3  
3-11-2019 15:55 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Apollo HB1# Ouder DS3 Harry Maas
10-11-2019 12:05 D-Jeugd Acritas D1# E.H.V. D1# Ouder DS2 Bert Swinkels
10-11-2019 13:00 Dames Senioren Acritas DS1 De Sprint/Niobe DS2 DS2 DS2 BOND
17-11-2019 09:00 E-Jeugd Acritas E1 DOS'80/Olympia'89 E1 Ouder HS1 Mark vd Heuvel
17-11-2019 09:55 D-Jeugd Acritas D2# De Sprint D1# Ouder HS1 Karlijn van Lijssel
17-11-2019 10:40 E-Jeugd Acritas E2 De Sprint E1 Ouder HS1 Iris Manders
17-11-2019 11:35 Dames Senioren Acritas DS2 Roef DS1 HB HS1 Harry Maas
17-11-2019 12:45 Heren Senioren Acritas HS2 Oktopus HS2 HS1 DS2  
17-11-2019 13:55 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Aristos HB1# Ouder DS2  
17-11-2019 15:00 Heren Senioren Acritas HS1 Oktopus HS1 HS2 DS2 BOND
1-12-2019 09:00 E-Jeugd Acritas E2 Bergeijk E3 Ouder DS1 Bert Swinkels
1-12-2019 09:55 E-Jeugd Acritas E1 Swift (H) E1 Ouder DS1 Sjef Wilgers
1-12-2019 10:50 D-Jeugd Acritas D1# PSV Handbal D1 Ouder DS1 Els van de Heuvel
1-12-2019 11:35 Dames Senioren Acritas DS2 Manual DS2 DS1 DS1 Harry Maas
1-12-2019 12:45 Heren Senioren Acritas HS1 Swift (H) HS2 HS2 DS3 BOND
1-12-2019 13:55 Dames Senioren Acritas DS1 Oktopus DS1 DS3 DS3 BOND
1-12-2019 15:05 Heren Senioren Acritas HS2 Taxandria HS1 HB DS3 Hans Crooijmans
8-12-2019 10:00 D-Jeugd Acritas D2# PSV Handbal D2 Ouder --- Mark vd Heuvel
15-12-2019 09:00 E-Jeugd Acritas E2 Bergeijk E2 Ouder DS2 Ilse Crooijmans
15-12-2019 10:00 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Bedo HB1 Ouder DS2 Harry Maas
15-12-2019 11:00 D-Jeugd Acritas D1# Bedo D1# Ouder DS2 Iris Manders
15-12-2019 11:45 E-Jeugd Acritas E1 EHV E1 Ouder DS2 Maarten
15-12-2019 12:45 Dames Senioren Acritas DS1 Aristos (B) DS1 HS1 DS2 BOND
15-12-2019 13:55 Dames Senioren Acritas DS2 Elshout DS4 HB DS1 Harry Maas
15-12-2019 15:10 Heren Senioren Acritas HS1 Bergeijk HS1 HB DS1 BOND
15-12-2019 16:20 Heren Senioren Acritas HS2 Manual HS2 DS1 DS1 Koen Bouwmans
5-1-2020 10:30 Heren Senioren Acritas HS2 HVW HS2 DS2 DS2  
5-1-2020 11:45 Heren Senioren Acritas HS1 Bedo HS2 DS2 DS2 BOND
12-1-2020 09:00 E-Jeugd Acritas E2 Aristos E1# Ouder DS2 Marlon Crooijmans
12-1-2020 09:55 E-Jeugd Acritas E1 Groesbeeks Glorie E1 Ouder DS2 Maarten
12-1-2020 10:50 D-Jeugd Acritas D2# Tremeg D1 Ouder DS2 Karlijn v Lijssel
12-1-2020 11:35 Dames Senioren Acritas DS2 PSV Handbal DS4 DS3 DS3 Koen Bouwmans
12-1-2020 12:45 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Swift (H) HB1 Ouder DS3 Harry Maas
19-1-2020 10:10 D-Jeugd Acritas D1# Groesbeekse Glorie D1# Ouder Ds3 Mark vd Heuvel
19-1-2020 11:00 Dames Senioren Acritas DS1 PSV Handbal DS3 DS3 DS3 BOND
26-1-2020 09:00 D-Jeugd Acritas D1# DOS'80/Olympia'89 D1 Ouder HS1 Maarten
26-1-2020 09:45 E-Jeugd Acritas E2 Handbal Someren E1 Ouder HS1 Anthony van Horssen
26-1-2020 10:40 D-Jeugd Acritas D2# Habo '95 D1 Ouder HS1 Els van de Heuvel
26-1-2020 11:25 E-Jeugd Acritas E1 HVW E1 Ouder HS1 Iris Manders
26-1-2020 12:25 Dames Senioren Acritas DS1 VESPO DS1 HS2 HS1 BOND
26-1-2020 13:40 Heren Senioren Acritas HS1 Tremeg HS2 HB DS1 BOND
26-1-2020 14:50 Dames Senioren Acritas DS2 Tremeg DS2 DS1 DS1 Harry Maas
26-1-2020 16:00 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Handbal Someren HB1 Ouder DS1  
26-1-2020 17:00 Heren Senioren Acritas HS2 Olympia'89/DOS'80 HS4 HS1 DS1 Hans Crooijmans
9-2-2020 09:00 E-Jeugd Acritas E1 VHC'13 E1# Ouder HS2 Anthony van Horssen
9-2-2020 09:55 E-Jeugd Acritas E2 De Sprint E2 Ouder HS2 Karlijn van Lijssel
9-2-2020 10:50 D-Jeugd Acritas D1# Swift (H) D1 Ouder HS2 Ilse Crooijmans
9-2-2020 11:40 Heren Senioren Acritas HS1 MHV HS1 DS1 HS2 BOND
9-2-2020 12:50 D-Jeugd Acritas D2# MHV D1 Ouder HS2 Iris Manders
9-2-2020 13:40 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Zephyr/HCB'92 HB1# Ouder HS1 Koen Bouwmans
9-2-2020 14:40 Heren Senioren Acritas HS2 MHV HS2 DS2 HS1  
9-2-2020 15:50 Dames Senioren Acritas DS1 EHV DS1 HS1 HS1 BOND
9-2-2020 17:05 Dames Senioren Acritas DS2 Lido DS2 HS2 HS1 Harry Maas
8-3-2020 09:00 E-Jeugd Acritas E2 Swift (H) E2 Ouder DS3 Ilse Crooijmans
8-3-2020 09:55 D-Jeugd Acritas D1# Bergeijk D1 Ouder DS3 Marlon Crooijmans
8-3-2020 10:40 D-Jeugd Acritas D2# Bergeijk D2 Ouder DS3 Els van de Heuvel
8-3-2020 11:25 Heren Senioren Acritas HS1 Saturnus (B) HS1 HS2 DS3 BOND
8-3-2020 12:35 Dames Senioren Acritas DS1 Apollo (S) DS1 HS2 DS3 BOND
8-3-2020 13:45 Heren B-Jeugd Acritas HB1# Jupiter '75 HB1 Ouder DS1  
8-3-2020 14:45 Dames Senioren Acritas DS2 Habo '95 DS4 HS1 DS1 Harry Maas
8-3-2020 15:55 Heren Senioren Acritas HS2 Aristos/HCB'92 HS2 HB DS1  
22-3-2020 12:00 D-Jeugd Acritas D1# E.H.V. D1# Ouder DS3 Maarten
22-3-2020 12:55 Dames Senioren Acritas DS1 De Sprint/Niobe DS2 DS3 DS3 BOND
29-3-2020 09:30 E-Jeugd Acritas E2 Bedo E1 Ouder HS1 Sjef Wilgers
29-3-2020 10:25 Dames Senioren Acritas DS2 Aristos (B) DS3 HS1 HS1 Hans Crooijmans
29-3-2020 11:35 Heren Senioren Acritas HS2 Blauw Wit (H) HS2 DS3 DS2  
29-3-2020 12:50 Heren Senioren Acritas HS1 Achilles '95 HS1 DS2 DS2 BOND
5-4-2020 10:00 D-Jeugd Acritas D2# Flyers, the D1 Ouder *-*- Marlon Crooijmans